Smycze reklamowe prezentem dla pracowników ZTM

Smycze reklamowe

Smycze reklamowe

Współcześnie miejskie przedsiębiorstwa komunikacyjne są zakładami pracy zatrudniającymi setki osób. W związku z tym muszą przygotowywać całe programy dbania o pracowników i budowania odpowiednich relacji na linii pracownik – pracodawca. Przykładem może być Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Jest to instytucja, której właścicielem jest miasto, a która ma za zadanie kierować całym ruchem komunikacji miejskiej w stolicy. Wielość pracowników w tej instytucji powoduje, że dbałość o nich to kwestia dosyć skomplikowana i w niektórych sytuacjach kosztowna. Zawsze jednak jest to proces opłacalny, bo dzięki dbaniu o pracowników ZTM zapewnia sobie ich lojalność i starania.

ZTM może wręczać swoim pracownikom m. in. smycze reklamowe, których siła oddziaływania jest duża. Dlaczego? Bowiem są to podarunki bardzo miłe dla pracowników, pokazujące, że pracodawca o nich pamięta. I nawet, jeśli nie są to podarunki szczególnie wartościowe, warto je wręczać. Z powodów, o których mowa.

Smycze reklamowe mogą być wręczane przy kilku rodzajach okazji. Po pierwsze, w sytuacji, w której konkretny pracownik wykaże się szczególnym osiągnięciem, dobrym wynikiem w pracy, postawą zasługującą na wyróżnienie, itp. Takie sytuacje warto zauważać i nagradzać. Jest to motywacja nie tylko dla tego jednego pracownika, by dalej starał się tak samo, ale także dla wszystkich pozostałych pracowników – każdy z nich chce dostać podarunek, dlatego też każdy z nich, widząc, że pracodawca nagradza starania, będzie się bardziej starał.

smycze reklamowe mogą też trafiać do pracowników ZTM podczas okresu bożonarodzeniowego czy w okresie zbliżania się innych świąt, w tym Wielkanocy, Nowego Roku, Walentynek, itp. Mogą też być to okazje indywidualne, np. urodziny zasłużonych pracowników, imieniny, ewentualnie też jubileusz pracy w danym zakładzie – jeśli ktoś przepracuje 10, 15 lub więcej lat w ZTM, bez dwóch zdań należy mu się nagroda. Tym bardziej, że będzie to zachęta dla innych pracowników, młodszych stażem, aby również wytrwali tyle u tego pracodawcy.

Tagi: , ,

© 2016 - 2021 Cook-Book.pl